1/32 PP WMZPN: Odpadamy z Pucharu Polski...

Trener Kwiatkowski na dzisiejszy mecz w Pucharze Polski wystawił skład:

Turek, Kołakowski, Kowszun, Kowalczyk, Juszczyk, Rodzeński, Balicki, Sławiński, Kostrubski, Karwowski, Sajnach

1 zmiana w zespole Pisy: Boisko opuszcza Kowszun, w jego miejsce pojawia się Majacki (prawdopodobnie kontuzja Kowszuna w 15minucie meczu)

0:1 dla Pisy: Centra z rzutu wolnego na głowę Rodzeńskiego i mamy 0:1

Po 1 połowie Pisa wygrywała w Biskupcu 0:1. Kontrolowane spotkanie przez zespół z Barczewa lecz brakowało wykończenia akcji.

2 zmiana w Barczewie: Schodzi Kowalczyk wchodzi Pruchniewski.

3 zmiana w Pisie: Schodzi Sławiński wchodzi Bucholz.

Pisa po wykonaniu 3 zmian straciła gola, straciła pomysł na grę, straciła jakość.

2:1 dla Tęczy Biskupiec. Zmiany w Barczewie jak na na razie bez jakości. Wykonane zmiany nie wprowadziły nic innego do zespołu jak chaos.

4 ostatnia zmiana w Barczewie schodzi Balicki, w jego miejsce pojawia się Studziński. Do godz 17:00 w Biskupcu był wynik 2:1.

Pisa przegrywa swój mecz w PP z niżej notowanym rywalem. Zagrało paru chłopaków z szerokiego składu Pisy, z drużyny Pisa II Barczewo. Po mimo dobrego początku i strzelonej bramce to zespół z Biskupca przechodzi do 1/16 PP...

Pisa żegna się w tym sezonie z PP. Na stojąco żadnego przeciwnika się nie ogra niestety... Zawodnicy powinni sobie wziąć to głęboko do serca.