Mamry Giżycko - idealny rywal na przełamanie?

Pisa w 12 kolejce obecnego sezonu zmierzy się u siebie z drużyną Mamry Giżycko, 12 drużynę sezonu 2013/2014. Obecnie w tabeli Pisa Barczewo jest na miejscu 9, Mamry Giżycko na pozycji 14.

Co wiemy o naszym sobotnim rywalu? Mamry są beniaminkiem z sezonu 2010/2011 z 1gr. Ligi Okręgowej. Przepustką do awansu było wywalczone 2 miejsce z bardzo dobrym bilansem meczów domowych.

Historia pojedynków pomiędzy Pisą a Mamrami:

2011/2012:

Pisa Barczewo - Mamry Giżycko 2:1

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo 2:0

Pisa skończyła na 10 miejscu, Mamry na miejscu 12.

2012/2013:

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo 0:4

Pisa Barczewo - Mamry Giżycko 5:0

Pisa skończyła na miejscu 5, Mamry na miejscu 8.

2013/2014:

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo 1:3

Pisa Barczewo - Mamry Giżycko 2:1

Pisa na 5 miejscu, Mamry dopiero na 12 miejscu.

Bilans 6 meczów: 5 zwycięstw Pisy Barczewo, 1 zwycięstwo Mamry Giżycko.

Nasz sobotni rywal jest idealny na przełamanie dla naszego zespołu. Chodź ostatnie mecze nie nastrajają nas optymistycznie to warto wspomnieć po raz kolejny naszym rywalem są KONTUZJE !!! Pisa ma "patent" na ogrywanie zespołu z Giżycka, zespół z Giżycka zawsze obawia się gry w Barczewie. Czy to punkt zwrotny i Pisa zacznie punktować mecz za meczem? Nasi zawodnicy starają się w każdym meczu o punkty, nie zawsze piłka jest sprawiedliwa. Ktoś w tym sporcie musi wygrać - aby ktoś mógł przegrać...

Wierzymy w sobotnie zwycięstwo nad Mamrami !!! Mecz rozpoczyna się o godz 14:00 !!!! Serdecznie zapraszamy !!!!!