Omulew Wielbark - Pisa Barczewo 3:0...Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !!!!!!!!!!

Dzisiejszy skład na mecz z Omulew Wielbark:

Karkulowski, Kołakowski, Juszczyk, Kowszun, Rodzeński, Stryjec, Sajnach, Kostrubski, Sławiński, Bruchalski, Łukaszewski

1-0 dla Wielbarka bramka wpada po zamieszaniu po wyrzucie z autu.

2-0 dla Wielbarka bramka ze spalonego a sędzia... uznaje gola...

3-0 dla gospodarzy i czerwona kartka dla Kołakowskiego

Był to bardzo nieudany mecz dla naszego zespołu. Zagraliśmy źle, beznadziejnie i tragicznie... Co tu ukrywać skoro tak było? To nie był dzień Pisy Barczewo i naszych zawodników. Gra kompletnie się nie kleiła, piłka nie słuchała się naszych graczy. Przegrywamy zasłużenie? Tak, gdyż popełniamy sporo indywidualnych błędów. Popełniamy błędy, chodź bardzo chcemy wygrywać z niżej notowanymi rywalami to gramy tak jakby ktoś wiązał nam przed meczem nogi. PRZEGRYWAMY !!! Ale kibice głowa do góry, zawsze po każdej porażce są wyciągane wnioski i teraz przed nami w Barczewie odbędą się 3 mecze pod rząd !!! Mecz z Warmiakiem Łuktą, Stomilem II Olsztyn oraz Mamrami Giżycko. Wierzymy w 9 ptk ? Jak najbardziej !!!!!!!!!!

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !!!!!!!!!!