Ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej przegrany.

Pisa Barczewo w dzisiejsze szare i ponure popołudnie o godz 13:30 zagrała z Motorem Lubawa. Pisa zagrała w składzie:

Karkulowski, Kołakowski, Maciążek, Kowszun, Kostrubski, Stryjec(65, Witkowski), Bucholz(70, Borowski), Mikulak, Borkowski(75, Juszczyk), Sajnach, Łukaszewski

Pisa przegrała ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej w pełni zasłużenie. Od początku meczu było widać że spadkowicz z III -ej ligi Lubawa jest lepiej zorganizowany w przygotowaniu do samego spotkania jak i gry w trakcie meczu. Wiało nudą na boisku, bo to zespół z Lubawy umiejętnie ustawiony detronizował atak pozycyjny Pisy. Pisa grała chaotycznie i bez pomysłu, jak można nazwać pomysłem atak 2-3 ludzi na 6-7 blisko siebie zawodników Lubawy?

Pisa straciła gola w 13 minucie meczu, po przywileju korzyści, kontratak wyprowadzony przez Lubawę był skuteczny. Fantastyczny strzał z 16metrów z woleja napastnika gości i Pisa niestety przegrała ten mecz. 0-1 nie odzwierciedla przebiegu meczu. Wynik mógł i powinien być zdecydowanie lepszy dla gości, lecz fantastycznie w bramce Pisy spisywał się Karkulowski.

Naszym zawodnikom nie można odmówić zaangażowania i chęci zdobycia choćby punktu. Niestety to zawodnicy z Lubawy swoją dojrzałą grą, swoim poważnym podejściem do obowiązków piłkarskich i pomeczowych(rozgrzewka po meczu i rozbieganie, pokazuje jaki system szkoleniowy jest w Lubawie. Widać, że trener ma pomysł na grę. I na pewno Lubawa na wiosnę zacznie punktować.) Naszym zawodnikom potrzebna jest przerwa zimowa, na naładowanie organizmów i do przepracowania bardzo dobrze okresu zimowego by na wiosnę punktować jak za dawnych lat !

11.11.2014 Pisa rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Mecz zostanie rozegrany w Kętrzynie !!! Zapraszamy serdecznie na godz 13:30 do Kętrzyna 11 listopada.