Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn 3:0 !!!!!! Brawo Panowie !!!

Pisa Barczewo rozpoczynała mecz z Warmią Olsztyn w następującym składzie:

Konstanty Karkulowski, Dawid Maciążek, Piotr Kołakowski, Daniel Bruchalski, Paweł Juszczyk, Bartosz Rodzeński, Mateusz Mikulak, Michał Sajnach, Adam Borkowski, Artur Kostrubski, Marcin Łukaszewski.

Kibice przywitali piłkarzy wspaniałą flagą która została specjalnie uszyta dla zespołu z Barczewa.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Pisa Barczewo przeważała nad zespołem Warmii Olsztyn lecz doskonałe sytuację marnowali Marcin Łukaszewski i Artur Kostrubski. Pisa marnowała ma potęge doskonałe okazje i widać było po zawodnikach chęc szybkiego rozstrzygnięcia meczu. Do przerwy w ferworze walki i determinacji z obu stron był wynik 0:0.
Po zmianie stron to zespół Pisy wyszedł na prowadzenie i rozkręcił się na dobre. Na prowadzenie wyprowadził Pisę Marcin Łukaszewski, który wykorzystał znakomite podanie Mateusza Mikulaka. Po zdobytym golu z zespołu Warmii zeszło powietrze i dominacja Pisy Barczewo nie podlegała najmniejszej dyskusji. Po faulu na Arturze Kostrubskim zmarnował rzut karny Bartosz Rodzeński.

Był to tylko prognostyk katastrofy dla zespołu z Olsztyna. Chwilę później kolejny rzut karny dla zespołu z Barczewa i pewny strzał kapitana Michała Sajnacha. Pisa wyszła na prowadzenie 2:0 i kontrolowała w pełni spotkanie. Po rozgrywaniu piłki z własnej połowy Pisa płynnie przeszła do ataku i znakomitym podaniem został obsłużony Marcin Łukaszewski który ustalił wynik na 3:0 !!! W Pisie po 3 zdobytym golu następowały kolejno zmiany zawodników i trener wprowadzał rezerwowych. Podwójną zmianę przeprowadzono za Artura Kostrubskiego i Piotra Kołakowskiego i w ich miejsce pojawili się Andrzej Skindel oraz Paweł Sławiński.

Bardzo dobre zmiany obu zawodników nakręcały kolejne ataki gospodarzy lecz piłka już nie chciała wpadać do siatki gości. W raz z 3 zmianą w zespole z Barczewa za Mateusza Mikulaka wszedł Kuba Stasiukiewicz każdy na trybunach wiedział że 3 ptk zostaną w Barczewie na dobre. Ostatnią zmianą którą przeprowadził trener Kwiatkowski była zmiana młodzieżowców za Adama Borkowskiego wszedł Rafał Kowszun.

Bardzo dobre zmiany w zespole gospodarzy, widać było po wszystkich zawodnikach nie tylko wiarę w zwycięstwo, ale też chęć zmazania złego obrazu sprzed tygodnia z Kozłowa.

Przed końcowym gwizdkiem wspaniałym strzałem z dystansu popisał się Michał Sajnach lecz piłka uderzyła z poprzeczkę.

Podsumowując mecz Pisa wygrywa dziś z Warmią Olsztyn po 2 bramkach Marcina Łukaszewskiego i bramce Michała Sajnacha !!!  To zadanie udało się zawodnikom i zespół miejmy nadzieje właśnie wskakuje na właściwe obroty. Z meczu na mecz zawodnicy coraz bardziej się rozkręcają ! Wiara kibiców w dobry wynik jest z piłkarzami cały czas !!! Brawo Panowie !!!!!