Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo 5:0 !!!!!!!

Pisa zagrała z Braniewem w składzie:

Karkulowski, Maciążek, Kowszun, Juszczyk, Kołakowski, Bruchalski, Rodzeński, Borkowski, Sajnach, Kostrubski, Łukaszewski

1:0 dla Pisy - Strzelcem bramki w sytuacji sam na sam Łukaszewski, asystował Sajnach.

2:0 dla Pisy - Prostopadle zagrana piłka przez Kostrubskiego i Łukaszewski w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela swoją drugą bramkę w meczu.

3:0 dla Pisy - Po rzucie rożnym hattrick kompletuje Łukaszewski !!!! Znakomity powrót po kontuzji !!!!

Po I połowie w Barczewie 3:0 !!! Jak na razie jest to spektakl 1 artysty Marcina Łukaszewskiego który skompletował hattrick !!!

4:0 dla Pisy - Kolejnego swojego gola strzela Łukaszewski po asyście Karwowskiego !!!

5:0 dla Pisy - Bramkę z rzutu karnego po faulu na Stryjcu strzelił Sajnach !!!! Deklasacja rywali z Braniewa !!!

Zmiany w zespole Pisy Barczewo:

1) Borkowski opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Karwowski.

2) Kowszun opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Sławiński.

3) Łukaszewski opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Pruchniewski

4) Maciążek opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Stryjec.

Pisa zdeklasowała rywala z Braniewa, chodź wynik jest wysoki to mecz nie należał do prostych. Zespół Braniewa od początku był bardzo dobrze ustawiony i Pisa musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Wygrywamy 5:0, a kilerem zespołu z Braniewa okazał się wracający po kontuzji Marcin Łukaszewski strzelec 4 bramek. Dzieło zniszczenia dokończył z rzutu karnego Michał Sajnach. Gości czeka smutna podróż do domu... Dziękujemy !!!

Kolejny mecz Pisa zagra 20.09.2014 o godz 16:00 w Wielbarku !!! Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!