Przedstawiamy rywala - Mrągowia Mrągowo

Przed nami święto Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Pisa Barczewo 2 listopada na własnym terenie podejmie spadkowicza z III ligi Mrągowie Mrągowo. Zespół z Mrągowa obecnie znajduje się na 7 miejscu w tabeli, Pisa na 15.

Mrągowia Mrągowo głównie punkty zdobywa na własnym terenie, na wyjazdach na 6 rozegranych meczów wygrała 1, przegrała 5. Co można brać pod uwagę? Mrągowia zdobywa praktycznie na każdym wyjeździe bramkę. Nie jest to zespół grający bardzo zachwycająco jak zespół Granicy Kętrzyn czy Gks Wikielec, lecz nie można lekceważyć graczy z Mrągowa.

Mrągowo spadło z III ligi dość nieszczęśliwie, spadająca Olimpia Elbląg z II ligi wschodniej poszerzyła grono spadkowiczów III ligowych. Stąd Spadek min. Mrągowii Mrągowo czy Motoru Lubawa.

Jak zapowiadali działacze wyżej wymienionych zespołów, bardzo chcą w jeden sezon wrócić do grona 3 ligowców, lecz obecnie Mrągowia 7 miejsce ze stratą 10ptk do lidera, oraz Lubawa 14 miejsce z 14ptk straty do lidera muszą te plany odłożyć na sezon 2015/2016. Te zespoły będą w nowym sezonie na pewno liczyć się w walce o awans.

Pisę czeka bardzo dramatyczny, wręcz bardzo skomplikowany mecz. Z jednej strony Pisa u siebie nie lubi przegrywać, z drugiej strony każdy zespół spadkowicza w danym sezonie zawsze wygrywał w Barczewie. W tym sezonie udało się to zespołowi z Kętrzyna.

Pisę trapią kontuzję, jakieś fatum czy klątwa? Nie ma stabilizacji pierwszej jedenastki, kontuzje doczepiają się do zawodników bardzo szybko i niestety nie odpuszczają. Sporo urazów nasi zawodnicy łapią po dość brutalnym kontakcie z przeciwnikiem. Na chwilę obecną z 1ej jedenastki w Pisie mogą nie zagrać: Spychała, Bruchalski, Skindel oraz Rodzeński. Życzymy naszym zawodnikom i tym chorym i obecnie grającym zdrowia bo to najważniejsze !!!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz 2.11.2014 o godz 13:30 !!!!!!!!!!