Rozmowa z Karolem Stryjec

Rozmowa z Karolem Stryjec po meczu z Mrągowią Mrągowo:

Pisa: Rozmawiamy z MvP meczu z Mrągowią Mrągowo :) zaskoczony?

Karol Stryjec: no spoko, hehe :)

Pisa: Twoja postawa na dzisiejszym meczu, no po prostu pełen podziw.

Karol Stryjec: Słuchaj daje z siebie tyle ile mi na to zdrowie pozwala, w końcu 2 lata przerwy robi swoje

Pisa: Po Twojej osobie nie widać jakbyś był po kontuzji raczej po dobrym doładowaniu własnego organizmu. Dziś tylko faulem można było Cie zatrzymać.

Karol Stryjec: jeśli tak na prawdę było to dziekuję za komplement :)

Pisa: Czyli nie czujesz jak Cie faulują?

Karol Stryjec: Nigdy nie byłem osobą co narzeka na mini faule.

Pisa: Jak ocenisz dzisiejszy mecz zwłaszcza 1 połowę w wykonaniu Pisy?

Karol Stryjec: Patrząc na to jak ja się czułem po 1 połowie to słabo. Moim zdaniem w moim wykonaniu mogłem bardziej się przyłożyć. Ogólnie jako drużyna w 1 połowie były jakieś sytuacje żeby strzelić jakaś bramkę. My też popełnialiśmy drobne błędy po których mogliśmy stracić gola.

Pisa: Nie masz wrażenia że Pisa I połowę meczu przespała, przeczekała aby w II połowie zaatakować z większą werwą? Czuć było na boisku, że Mrągowia jest dziś do ogrania?

Karol Stryjec: Ciężko mi powiedzieć coś na temat 1 za cała drużynę , ale mówiąc za siebie gdy wyszedłem na druga polowe chciałem pokazać, że stać mnie na więcej.

Pisa: Można powiedzieć że bardziej Pisa jako drużyna zasłużyła dziś na 3 ptk czy bardziej sprawiedliwy był remis?

Karol Stryjec: Szczerze to zdecydowanie po drugiej połowie gdy byśmy wykorzystali wszystkie sytuacje ( np. ja tak jakby 100%) to zdecydowanie stawiam na Pisę.

Pisa: Te zwycięstwo było bardzo ważne, zajmujecie 15 miejsce w tabeli, plaga kontuzji was nie omija a tutaj najbliższy mecz ze spadkowiczem z 3-iej ligi...

Karol Stryjec: Oczywiście brakuje nam tych zawodników ale nie ma co przeżywać tylko robić co w naszych siłach i zdobywać punkty.

Pisa: Do końca rundy jesiennej 2 mecze 8.11 w Barczewie z Lubawą, 11.11 wyjazd do Kętrzyna. Stać Pisę na punkty?

Karol Stryjec: Ja wierzę w naszą drużynę i stać nas na pewno.

Pisa: Chyba jako drużyna to wszyscy czekacie na przerwę zimową by każdy z was mógł wrócić do 100% zdrowia?

Karol Stryjec: Mówiąc za siebie ja z wielką chęcią pograłbym jeszcze więcej niż 2 mecze hehe :) Na wiosnę chcę być w lepszej dyspozycji niż teraz !

Pisa: Więc pozostaje tylko życzyć zdrowia i punków w tych 2 ostatnich meczach :)

Karol Stryjec: Ależ oczywiście :)

Pisa: Dziękuje za rozmowę, i staraj się dalej jak najlepiej, bo widać że bardzo Ci zależy na grze :) Życzymy zdrowia :)

Karol Stryjec: Dziękuje i wzajemnie :)