Przegrana na koniec rundy jesiennej.

Pisa Barczewo uległa w Kętrzynie miejscowej Granicy 0:3. Ta porażka była na pewno wkalkulowana w przedsezonowych rozmowach w zespole z Barczewa. Nie ulega wątpliwości że Granica Kętrzyn spadając z 3 ligi bardzo szybko do niej powróci. Pisa na dzień dzisiejszy zakończyła rundę jesienną i niestety zajmujemy 15miejsce w tabeli...

To jest obraz po wielu meczach rozgrywanych w bardzo młodym składzie. Jest to wypadkowa kontuzji, które doznało 5 podstawowych zawodników.

Oto tabela z 90minut.pl dzięki której wiemy jak w opłakanym stanie na dzień dzisiejszy się znajdujemy.

Naszemu zespołowi brakuje 6ptk do 5 miejsca. Na pewno Pisa na wiosnę powalczy o pozycję 5-10 tego możemy być pewni. Do zobaczenia wiosną :)