GKS LZS Start Kozłowo - Pisa Barczewo

W sobotę 16.08.2014 o godz 17:00 Pisa Barczewo zagra na wyjeździe w Kozłowie w gminie Sorkwity. Dlaczego poruszamy kwestię gminy? Otóż wielu kibicom wydawało się że Kozłowo znajduje się za Ostródą. Dzięki informacjom WMZPN wiemy,że Kozłowo jest bardzo małym miasteczkiem i beniaminkiem IV ligowym w obecnych rozgrywkach. Zespół z Kozłowa w 2 poprzednich kolejkach zgromadził 3ptk, a zespół Pisy Barczewo 1 ptk. Nie jest tajemnicą, że piłkarze z Barczewa jadą do Kozłowa "jak po swoje". Każdy zapytany zawodnik bez wytchnienia odpowiada, że po 2 meczach z beniaminkami, które nas teraz czekają (16.08 Kozłowo), (23.08 Warmia Olsztyn) Pisa będzie mieć komplet punktów. Kibiców wypada zaprosić na mecz do Kozłowa, nie jest to daleki wyjazd. Jadąc samochodem drogą krajową nr 16 kierujemy się na Mrągowo jest to ok 50km, jeśli natomiast ktoś skręci w Sorkwitach na prawo pokona raptem 39km. Zapraszamy serdecznie w sobotę na godz 17:00 na Kozłowa !!!!!