Porażka z Kętrzynem...

Pisa Barczewo przegrała swój 1 mecz w nowym sezonie IV ligi na własnym stadionie 1:2 z Granicą Kętrzyn. Pisa bardzo szybko objęła prowadzenie po bramce Marcina Łukaszewskiego z główki po asyście Bartosza Rodzeńskiego. Niestety po strzelonej bramce zespół Pisy nie poszedł za ciosem i stracił parę minut poźniej bramkę na 1:1. Ten wynik dotrwał do przerwy. Cała pierwsza połowa była dość wyrównana, nie było praktycznie widać różnicy między spadkowiczem z III ligi Kętrzynem a 4 ligową Pisą Barczewo. Niestety w drugiej połowie praktycznie grę prowadzili goście i to oni strzelili kuriozalną bramkę  na 1:2. Chodź Pisa atakowała u siebie, kibice dopingowali ile sił w gardłach to wynik nie uległ zmianie... Pisa przegrała swój 1 mecz u siebie w nowym sezonie. Obecnie zespół z Barczewa po 2 spotkaniach ma tylko 1 ptk...

Informacja dla kibiców o stanie zdrowia Sebastiana Spychały: Sam zawodnik jest pełen optymizmu i bardzo pali się do powrotu na boisko. Jutro 14sierpnia odbędzie badania lekarskie i będzie postawiona diagnoza. Jedno jest na razie pewne, że Sebastian poprzez kontuzję wyleczy również wcześniejszą kontuzję achillesa. Oby Sebastian wrócił w pełni formy jeszcze w tym roku !!! Jest na to szansa i tylko pozostaje się modlić by operacja na kolano nie była potrzebna...

Sebastianowi życzymy jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia.

Zespół Pisy już w sobotę czeka mecz wyjazdowy do Kozłowa koło Mrągowa. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz !!!