Kontuzja Sebastiana Spychały...

Bardzo smutne informację dobiegły kibiców Pisy na trybunach w okolicy 65minuty. Sebastian Spychała został brutalnie sfaulowany, praktycznie cały mecz był traktowany jak najgorzej przez przeciwników. Sebastian został zniesiony z boiska na noszach oraz wywieziony karetką pogotowia do szpitala. Wstępne informacje dobiegające do nas z wysokości ławek rezerwowych były takie iż Sebastian ma zerwane więzadła boczne w kolanie i czeka go bardzo długa przerwa w grze.

Na godzinę 22:30 wiemy tyle iż Sebastian wraz z drużyną, która czekała na niego w szpitalu wrócił do domu. W szpitalu zawodnik został poddany szczegółowym badaniom i wykluczono złamanie. Więzadła w kolanie Sebastiana są zwichnięte i zawodnik nie może na chwilę obecną zginać kolana. Jeśli łękotka nie wróci na swoje prawidłowe miejsce, Sebastiana czeka operacja i niestety bardzo długa przerwa w grze i żmudna rehabilitacja... Na chwilę obecną Sebastian na pewno nie zagra w środę 13 sierpnia w meczu z Kętrzynem i 16 sierpnia w meczu z Kozłowem. Trzymajmy kciuki i módlmy się o szybki powrót kluczowego zawodnika !!!!

Sebastianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dziękujemy za gola który daje cenny punkt dla Pisy na wyjeździe :)