Pisa Barczewo - Błękitni Orneta 1:0 !!!!

Pisa Barczewo grała dziś z Błękitnymi Orneta w składzie:

Konstanty Karkulowski, Dawid Maciążek, Piotr Kołakowski, Daniel Bruchalski, Andrzej Skindel, Paweł Juszczyk, Bartosz Rodzeński, Mateusz Mikulak, Artur Kostrubski, Adam Borkowski, Michał Sajnach

Pisa objęła prowadzenie już w 7 minucie meczu.Sędzia w sytuacji sam na sam dla gospodarzy ukarał stopera z Ornety czerwoną kartką.Bezdyskusyjny rzut karny za faul na Adamie Borkowskim. Pewnie rzut karny na bramkę zamienił kapitan Michał Sajnach. Pisa w tym momencie prowadząc 1:0 i grając 11 na 10 grała bardzo rozważną i ułożoną piłkę.

W 20minucie rzut karny dla Ornety. Na szczęście dla Pisy zawodnik gości nie trafił w bramkę. W Barczewie w 26minuty 1:0 dla Pisy !!!

Pisa po rzucie karnym dla gości i przez całą 1 połowę atakowała gości, lecz oni umiejętnie się bronili grając w 10 na 11 zawodników Pisy.

Pisa do przerwy prowadziła 1:0 i nie zapowiadało się, by wynik mógł uleć jakimkolwiek zmianom.

Po przerwie na boisku było wiele walki i ambicji z każdej strony. Żaden zawodnik nie odpuszczał, było wiele stykowych sytuacji. Pisa starała się wprowadzać zespół gości na swoja połowę i umiejętnie kontrować, lecz brakowało wykończenia.

W 70minucie za faul na Danielu Bruchalskim sędzia główny wyrzucił z boiska 2 zawodnika z Ornety i goście do końca meczu grali w 9...

Do końca meczu nie brakowało sytuacji, gdzie "trzaskały" kości, zawodnicy nie chcieli odpuścić żadnej sytuacji. Po każdym zawodniku było widać ambicję i wolę walki. Mimo gry w 9 goście z Ornety przegrali w Barczewie 1:0. Powinno być więcej, lecz skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Znakomitą atmosferę zgotowali kibice Pisy, nieustannie kibicując swojej drużynie i zagrzewając ja do ciągłych ataków.

Wiadomo nie od dziś że najlepsi kibice są w Barczewie !!!!!! 3 ptk zostają w Barczewie !!!!!

Następny mecz Pisa Barczewo rozegra w Bartoszycach 6 września o godz 17:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!!