Wyjazd do Bartoszyc - podróż po zwycięstwo?

W sobotę 6 września czeka Pisę wyjazd do ostatniej w tabeli IV ligi Viktorii Bartoszyce. Zespół z Bartoszyc znacząco osłabił się przed sezonem 2014/2015 co obrazuje widok w tabeli. Po 6 rozegranych kolejkach zespół Viktorii plasuje się na ostatnim miejscu z dorobkiem 3 ptk, a Pisa Barczewo na miejscu 6 z dorobkiem 8ptk.

Viktoria wygrała jedyny mecz na start sezonu i obecnie przez 5 kolejnych kolejek przegrywała swoje mecze. Pisa natomiast po wstydliwej porażce 0:4 w Kozłowie od 3 meczów jest niepokonana.

Pisa jedzie do Bartoszyc zagrać swoją konsekwentną i skuteczną grę, bo jak może być inaczej grając z ostatnią drużyną w IV lidze? Mimo,że Viktoria zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nie można lekceważyć przeciwnika i walczyć o każdy metr boiska.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do Bartoszyc. Droga trwa nie całą godzinę 65km przez Jeziorany i Bisztynek. Wspierajmy swoich zawodników na wyjeździe !!!!